info@sakhtosazenovin.com

 

ارتباط با ما : 09131014641

نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان

 • انواع پوشش سقفهای شیبدار

  پوشش سقفهای شیبدار با ورقهای آلومینیوم

  ورقهای آلومینیوم ممکن است دارای موج سینوسی یا ذوزنقه‌ای باشند، میزان همپوشانی آنها در جهت موج در مورد ورقهای سینوسی، 5/1 موج و در مورد ورقهای ذوزنقه‌ای یک موج می‌باشد. در جهت عمود بر موج نیز مقدار همپوشانی بسته به شیب سقف، 15 تا 20 سانتیمتر است. این ورقها را باید با توجه به نقشه‌های اجرایی و یا توصیه‌های کارخانه سازنده و با به کارگیری اتصالات مناسب نصب نمود. قطر سوراخ عبور گیره، باید اندکی بزرگتر از قطر گیره باشد تا از لحاظ انبساط و انقباض مشکلی پیش نیاید. گیره‌ها باید در رأس موجها بسته شوند.

 • انواع دسته بندی سفال طبرستان

  انواع دسته بندی سفال طبرستان

  سفال طبرستان با توجه به نوع مصالح ساخت سقف، اکثرا روی خرپاهای فلزی و یا چوبی قرار می گیرند اما در بعضی مورد از این سفال در سقف شیبدار بتنی و همچنین یا طاق های ضربی مورد استفاده قرار می گیرد

  این سفال همچنین با توجه به شیب بندی سقف به دسته های شیب یکطرفه ، دو طرفه ، و دندانه اره تقسیم بندی می شود که در کارخانه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.

  انواع جنس سفال طبرستان در بازار های فروش سفال طبرستان موجود می باشد که در شامل انواع پنبه کوهی ، پلاستیکی ،‌سفالی ، چوبی ، فولادی ، آلومینیومی و سیمانی و... می باشد.

  گروه ساخت و ساز نوین ، نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان می باشد که دارای تمامی دسته بندی های سفال طبرستان در لیست فروش خود بوده و همچنین در امر ویلاسازی و سقف ویلا و همچنین اجرای انواع سفال طبرستان در سقف ابنیه ها دست دارد و در این زمینه دارای رزومه فعالیت حرفه ای می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 • برند سفال طبرستان

  سفال طبرستان یکی از برترین برند های ارائه دهنده محصولات سقف شیبدار و سفال سقف در ایران می باشد که از همتایان خود بسیار فراتر می باشد.

  محصولات سفال طبرستان دارای نشان های کیفیت از سازمان استاندارد کشور و همچنین نشان ISO برای ارائه به کشور های همسایه می باشد که نشان کیفیت بین المللی این محصولات است.

  سفال طبرستان از پرفروش ترین سفال های سقف شیبدار در ایران می باشد که با استفاده از برترین مواد اولیه از بزرگترین معادن سفال طبرستان ، تولید شده و همچنین توسط نمایندگی فروش سفال طبرستان در سطح کشور ارائه می گردد.

  این نمایندگی ها به منظور ارائه خدمات باید دارای مجوزهای این شرکت بوده و همچنین دارای رتبه بندی می باشند.

  شرکت ساخت و ساز نوین یکی از برترین نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان می باشد که در ارائه خدمات فروش و نصب دارای سابقه فعالیت بیش از ده سال می باشد.

  این شرکت با استفاده از برترین تکنسین های حرفه ای ، در زمینه های مختلف نصب سفال طبرستان بر روی انواع سقف شیبدار و همچنین خدمات ویلاسازی به صورت کاملا حرفه ای در تمامی مراحل ویلاسازی آماده ارائه خدمات می باشد.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

 • سفال طبرستان

  طبقه‌ بندی با توجه به جنس مصالح سازه سقف

  پوششهای شیبدار معمولاً روی خرپاهای فلزی یا چوبی قرار می‌گیرند، علاوه بر خرپا در برخی از موارد ممکن است این پوششها روی سقفهای بتنی شیبدار و یا طاق ضربی نیز قرار گیرند

 • سفال طبرستان در مدل های مختلف

  سفال طبرستان در مدل های مختلف به فروش می رسد. این مدل ها گاهی از نظر کیفیت متناسب نبوده و در هنگام استفاده تخریب شده یا ترک می خورند. این امر به دو دلیل است ، یک : تیم نصب کم تجربه ، دو: محصولات تقلبی

  شرکت ساخت و ساز نوین از برترین ارائه دهندگان خدمات نصب سفال طبرستان بوده و در رزومه فعالیت خود ویلاهای بزرگی در سطح کشور را دارد. این شرکت از برترین نمایندگی سفال طبرستان بوده که در اصفهان به صورت ویژه ارائه خدمات می پردازد.

  سفال طبرستان در سقف های شیبدار مختلفی به کار می روند. سفال طبرستان بر روی خرپاهای فلزی ، چوبی ، سقف های ضربی، و انواع مختلف سازه های شیبدار دیگر سوار می گردد که این امر نیازمند تیم نصاب متخصص بوده تا سقف ریزش نکند.

  شرکت ساخت و ساز نوین ، با استفاده از تجربه و همچنین وسایل به روز و همچنین نیروهای تکنسین فعال در امر نصب و خدمات پس از فروش ، توانسته به یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات ویلاسازی و همچنین نمایندگی فروش سفال طبرستان در اصفهان باشد.

  این شرکت با بهره گیری از این تیم حرفه ای و همچنین محصول مرغوب سفال طبرستان به صورت انحصاری و همچنین استفاده از ابزار به روز ، خدمات نصب و خدمات پس از فروش را به معنای واقعی ارائه داده است.

  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تماس بگیرید.

 • مشخصات فنی سفال طبرستان

  در مورد نصب این ورقها رعایت نکات زیر ضروری است

  الف: فاصله لاپه‌ها معمولاً بین 55 تا 65 سانتیمتر است، مگر اینکه دستگاه نظارت با توجه به ضخامت و خواص مکانیکی ورقها این فاصله را کم یا زیاد نماید

  ب:   طول همپوشانی در جهت شیب بین 10 تا 18 و معمولاً برابر 15 سانتیمتر می‌باشد

  پ:   میزان همپوشانی در جهت موج بین یک یا دو موج متغیر است، به این معنی که هر قدر طول سراشیبی کمتر و شیب بیشتر باشد، طول همپوشانی کمتر خواهد بود

تماس بگیرید 09131014641

اصفهان - خیابان رباط اول - روبروی داروخانه شریف

ساعات کاری

تیم پشتیبانی شرکت همه روزه بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی عزیزان میباشد

شنبه الی پنج شنبه : 8am to 5pm

جمعه: Closed

درباره ما

شرکت ساخت و ساز نوین با بیش از یک دهه فعالیت حرفه ای در زمینه ویلاسازی ،‌ وهمچنین فروش سفال طبرستان در شهر های مختلف اصفهان و ایران ، توانسته در طی سالهای فعالیت خود بیش از صد ها هزار متر از سقف های شیب دار و همچنین سفال طبرستان را در رزومه خود داشته باشد.

درباره ما